WesołeZwierzakiAktualnościPies trzymany w tym samym miejscu od 8 lat, widzi zbliżającą się...

Pies trzymany w tym samym miejscu od 8 lat, widzi zbliżającą się kobietę i podnosi głowę

Zobacz też

Lola to pies rasy PitBull była bardzo podekscytowana, gdy znalazła dom z rodziną. Ale rodzina nigdy tak naprawdę nie przyjęła psa do swojego serca, pisze ilovemydogsomuch

Przykuli ją łańcuchem do ściany wśród rupieci leżących w otwartym garażu, który nie zapewniał żadnego schronienia przed złą pogodą.

Przez 8 lat karmili ją tylko resztkami i nigdy nawet nie jej nie pogłaskali, a co tu mówić o miłości.

Co najgorsze zardzewiały łańcuch ranił jej ciało, a czasami nawet poduszał, Lola próbowała ze wszystkich sił się uwolnić.

Kiedy zobaczyła wielki guz rosnący na jednej z jej tylnych nóg i dwa inne rosnące na jej klatce piersiowej, zrozumiała, że jej koniec jest bliski. Biedna dziewczynka poczuła się pokonana i poddała się swojemu losowi.

Po kilku miesiącach kobieta pracująca dla AMA Animal Rescue dowiedziała się o trudnej sytuacji Loli. Gdy skonfrontowała się z właścicielem za zaniedbywanie i więzienie Loli, właściciel po prostu poprosił ją o zabranie psa.

Rodzina była aż nadto zachwycona, że udało jej się pozbyć przysłowiowej kuli u nogi.

Na zdjęciu widzimy radość Loli, gdy po raz pierwszy od 8 lat zostaje uwolniona. Obejmuje swojego ratownika łapkami w momencie, gdy jej łańcuchy zostają odcięte i z radością podąża za nią do schroniska.

Lola była osłabiona po latach zaniedbań, a priorytetem dla ratowników było pozbycie się guzów i przywrócenie jej zdrowia. Po miesiącach intensywnego leczenia Lola w końcu wyzdrowiała i była gotowa do adopcji!

Lola początkowo doznała wielu odrzuceń ze względu na swój zaawansowany wiek. Ale w końcu kobieta o imieniu Charlene zakochała się w psie i postanowiła być jej w nową mamą!

Po prawie dekadzie smutku i bólu, Lola w końcu żyje jak królowa w swoim nowym domu!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE